Astroloji

6-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta gökyüzünde gayet güzel ve destekleyici açılar mevcut. Venüs -Uranüs kavuşumu ve Merkür – Pluto üçgeni. Değiştirip dönüştürmek istediğimiz konularda destekleneceğiz. Hayatımızda yeni sistemli bir yapı kurmak için sağlam ve keskin kararlar alabiliriz. Güçlü kişilerden destek görebiliriz. Hazır Merkür retro da bitmişken bu güzel açılardan faydalanıp kalıcı anlaşmalara imza atabiliriz. Önemli haberler söz konusu olabilir. Hiç beklemediğiniz ve kontrolümüzde olmayan olaylarla karşılaşabiliriz. Ani şekilde bir aşka tutulabiliriz. Yine beklemediğimiz bir yerden kazanç elde edebiliriz. Burada dikkat etmemiz gereken nokta hem kendimiz hem de partnerimiz daha bireysel davranmak isteyebilir. İlişkilerde kendimize ve partnerimize alan bırakmakta fayda var.

KOÇ BURCU:

Toplum içindeki yeriniz, kariyeriniz ve buradaki değerinizle ilgili gündemler oluşabilir. Zam, terfi, yeni bir iş anlaşması yapmak adına doğru zamanlardasınız. Patron ya da hayatınızda otorite olan kişilerden destek alabilirsiniz. Sürpriz bir şekilde geliriniz artabilir.

BOĞA BURCU:

Hayatınızın gidişatı ile ilgili kendinizde neyi değiştirip dönüştürmek istiyorsanız bunlarla ilgili sağlam kararlar alabilirsiniz. Vizyonunuzu geliştirmek adına adımlar atabilirsiniz. Ani bir imaj değişikliği yapabilirsiniz. İdeallerinizin peşinden gidin.

İKİZLER BURCU:

Ruhsal olarak farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Maddi kayıplarınızı karşılamak, kredi başvuruları yada ödemeleri gibi durumlar için hiç beklemediğiniz haberler alabilirsiniz. Eğer bir ameliyat söz konusu ise burada da destekleyici bir süreç olduğu söylenebilir. Gizli bir aşk gündeme gelebilir.

YENGEÇ BURCU:

Sosyal çevrenizdenbiriyle evlilik, iş ortaklığı gibi önemli ve sağlam anlaşmalar gündeminize gelebilir. Evli olanlar eşlerinden güçlü destekler görebilir. Kariyerinizden elde edilen gelirlerde sürpriz bir şekilde artış yaşanabilir.

ASLAN BURCU:

İş hayatınızı, gündelik rutinlerinizi etkileyecek gündemler yaşayabilirsiniz. İş yerinizde pozisyon değişimi yada düzen değişikliğine sebep olacak yeni bir iş, yeni bir sektör gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Patron yada otorite kişiler ile yapacağınız sürpriz görüşmelerde para konuları gündeme gelebilir.

BAŞAK BURCU:

Yeni bir eğitim almak, yurtdışı seyahatler, hukuksal konular gibi gündemleriniz olabilir. Yurtdışından yada uzak bir şehirden sürpriz bir aşk ilişkisi başlayabilir. Yurtdışı bağlantılı bir iş anlaşması sizi heyecanlandırabilir. Bir hobinizi de hayata geçirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU:

Eşinizin kazançları, ev alma, satma gibi konularda destekleneceksiniz. Sürpriz bir şekilde miras gelmesi yada nafaka almanız gibi durumlar oluşabilir. Evinizde ailenizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

AKREP BURCU:

Evliliğinizde yada iş ortaklığınızda yaşadığınız problemleri çözmek adına destekleneceksiniz. İletişiminizde daha net ve kendinden emin tavırlar içinde olabilirsiniz. Eşiniz aracılığıyla gelen bir haber sonrasında büyük bir değişim dönüşüm yaşayabilirsiniz. Sürpriz bir evlilik yada yeni ve kalıcı bir iş anlaşması için imza atabilirsiniz.

YAY BURCU:

Çalışma hayatınızdaki koşulların değişimi, birlikte çalıştığınız kişiler arasında değerinizin artması gibi konular gündeme gelebilir. Kazançlarınızda artış olabilir. İşyerinde beklenmedik bir şekilde pozisyon değişimi yaşanabilir ve bu değişimle birlikte kazançlarınızda artış olabilir. Gerçek değerinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

OĞLAK BURCU:

Aşk ilişkilerinizde, çocuklarınızla olan ilişkilerinizde kendinizle ilgili dönüştürmek istedikleriniz konusunda kendi gücünüzü keşfedeceksiniz. Yeteneklerinizi ortaya çıkaracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sürpriz bir çocuk haberi yada çocuklarınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Borsa gibi spekülatif yatırımlarınız varsa bunlarla ilgili haberler alabilirsiniz. Toplumda aykırı olabilecek bir aşk ilişkisine başlayabilirsiniz.

KOVA BURCU:

Ailenizde, evinizde içsel bir huzur yaşayacağınız haftadasınız. Ruhsal olarak bir dönüşüm yaşayabilir ve tekrar doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Ev alım satımı, yer değişikliği gibi gündemleriniz olabilir. Sürpriz bir şekilde evinizde değişiklik, yeni ve farklı eşyalar alma gibi durumlar olabilir. Aile içerisinde maddi konular gündeme gelebilir.

BALIK BURCU:

Kariyer gelirlerinizi etkileyecek yeni bir anlaşma, sözleşme yapabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirme konusunda yakın çevrenizden, kardeşlerinizden destek görebilirsiniz. Beklenmedik şekilde bir yolculuğa çıkabilir yada bir eğitim programına dahil olabilirsiniz. Yakın çevrenizde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Arkadaşlıktan bir aşk doğabilir.

Yazarın diğer makaleleri

ASTROLOG

ÖZLEM KÜÇÜK

One thought on “6-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir