Astroloji

Haftalık burç yorumları:20-26 Haziran Burç Yorumları

20-26 Haziran Burç Yorumları

YAZ ARTIK BAŞLIYOR

Bu hafta güneşin Yengeç burcuna geçmesi ile yaz mevsimi başlıyor olacak. Tüm Yengeç burcu okuyucularımızın doğum günlerini kutlarım. Önümüzdeki bir aylık süreçte odağımız aile, ev, yuva, anılar, aidiyet duygumuz, güvenlik ihtiyacımız, sevdiklerimizi korumak, beslemek gibi temaları içerecektir. Ev alım satımı, evde tadilat, yer değiştirme, şehir ya da ülke değiştirme gibi konularda genel olarak odağımızda olabilir. Bu konulardan en fazla Yengeç, Akrep ve Balık burçları etkilenecektir.

Yine bu hafta Venüs İkizler burcuna geçecek ve 18 Temmuz’a kadar İkizler burcunda kalacak. Bu dönem merakımız artabilir, yeni eğitimler alabiliriz, ticari faaliyetlerde ya da alışverişte artış, konudan konuya geçme, birden fazla şeyle ilgilenmek, çabuk sıkılma gibi durumlar olabilir. Aklını kullanan, esprili, her türlü gıybeti yapabileceğimiz kişilerden hoşlanabiliriz. Ancak bu dönem başlayan ilişkiler daha yüzeysel olacaktır. Bu geçişten en fazla etkilenecek burçlarımız ise İkizler, Terazi ve Kova burçları olacaktır.

KOÇ BURCU:

Odağınızda eviniz, yuvanız, evde yapılacak değişimler, yer değişikliği, kökleriniz, aileniz gibi konular olacak. Yakın çevre, kuzenler, komşularla hoşsohbet zamanlar geçireceksiniz. Kısa seyahatlerden keyif alacaksınız. Ticaretle uğraşanların işleri artabilir. Yakın çevrenizden bir arkadaşınızla aşk ilişkisi doğabilir.

BOĞA BURCU:

Yakın çevreniz, yolculuklar, iletişim, kısa eğitimler, kardeşler, kuzenler gibi konular odağınızda olacak. Maddi kazançlarınız ve öz değerinizi artıracak girişimlerde bulunmaktan keyif alacaksınız.

İKİZLER BURCU:

Maddi kazançlar, parasal konular odağınızda olacak. İletişime önem vereceğiniz, kendinizle ilgilenmekten hoşlanacağınız, güzelliğinizin, çekiciliğiniz artacağı zamanlardasınız. Aynı anda birden fazla konuyla ilgilenmekten keyif alacaksınız.

YENGEÇ BURCU:

Güneş burcunuzda ve sizi daha görünür yapıyor, parlatıyor. Dış görünüşünüzde değişimler yapabilirsiniz. İnsanların size olan ilgisinin arttığını hissedebilirsiniz. Bilinçaltı konularla ilgilenmekten hoşlanabilirsiniz. Belki de platonik bir aşk ilişkiye dönebilir.

ASLAN BURCU:

Bilinçaltınızın aydınlanacağı zamanlardasınız. Nedenini bilmediğiniz, saklı kalmış konularda farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle iletişimin artacağı, grup ve dernekler içerisinde olmaktan keyif alacağınız zamanlardasınız. Sosyal etkinliklerde tanışacağınız biriyle bir aşk söz konusu olabilir.

BAŞAK BURCU:

Odağınızda gelecek hedefleriniz, kariyer gelirleriniz, sosyal çevreniz olacak. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatında stratejik hamlelerde bulunabilir, zam terfi gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Toplumdaki yerinizle ilgili gündemler oluşabilir. Bu belki de evlilik olabilir.

TERAZİ BURCU:

İş hayatınız, kariyeriniz, işyerindeki pozisyonunuz, toplum içindeki yeriniz gibi konulara odaklanacaksınız. Uzun seyahatlere çıkmaktan hoşlanacaksınız. Din, felsefe, yabancı bir dili öğrenmek gibi konular size keyif verecek. Şehir ya da ülke dışından biriyle bir aşk ilişkisi gündeminize gelebilir.

AKREP BURCU:

İlgi odağınızda uzun seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, yabancı diller, mahkemelik konular olacak. Yurtdışına seyahat gündeme gelebilir. Eşten gelecek kazançlarla ilgilenebilirsiniz. Miras, nafaka gibi konularda gündeme gelebilir. Eşinizle ya da partnerinizle maddi, manevi paylaşımlardan keyif alacağınız zamanlardasınız.

YAY BURCU:

Miras, nafaka, alacak, verecek konuları, ödemeler, eşin kazançları gibi konular ana gündeminiz olacak. Eşinizle birbirinize gösterdiğiniz sevginiz, ilginiz konuları gündem olabilir. Eşinizle birlikte vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. İş ortaklıklarınızdan bir aşk doğabilir. Ortaklı işlerinizden kazanç elde edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU:

Eşiniz, iş ortağınız, birlikte iş yaptığınız kişiler bu dönemde ana gündeminiz olacak. İşyerinizde birlikte çalıştığınız kişilerle olan iletişiminizde artabilir, iş ortamınızda daha keyifli gündemler oluşabilir. Aynı yerde çalıştığınız biriyle aşk ilişkisi başlayabilir.

KOVA BURCU:

Günlük hayat temponuz, çalışma hayatınız, işyeriniz, sağlığınız gibi konular ilgi odağınızda olacak. Bu dönem evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Bu kadar rutinin arasında aşk, çocuklar, hobilerinizle ilgilenmek size keyif verecek. Çocuk sahibi olmak isteyenler bu dönem güzel haberler gelebilir.

BALIK BURCU:

Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili gündemler, hobiler, sizi heyecanlandıran, keyif veren konular ilgi odağınızda olacak. Çocuk sahibi olmak adına tedavi süreçleri gündeme gelebilir. Evinizde ailenizle birlikte vakit geçirmekten hoşlanacaksınız. Aile köklerinizle ilgili anılar bu ara aklınıza düşebilir. Aileniz aracılığıyla tanışacağınız biriyle bir aşk ilişkisi başlayabilir.

Yazarın diğer makaleleri

ASTROLOG

ÖZLEM KÜÇÜK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir