AnasayfaAstroloji

29 Ağustos – 4 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumları

27 Ağustos 2022 Cumartesi günü Başak burcunun 4 derecesinde bir yeniay gerçekleşecek. Fayda göreceğimiz yeni işler başlatmamız gereken bir yeniay yaşayacağız. Hayatımızda bize fayda sağlamayan fazlalıklardan kurtularak yeni bir düzen oluşturmamız gerekiyor. Bunun öncesinde bazı krizli durumlarla karşılaşabilir, mücadele etmemiz gerekebilir ve bir parça agresifleşebiliriz. Ancak bu kriz dönemini aklıselim şekilde geçirmeyi başaranlar ve geleceği düşünerek fazlalıklarından kurtulanlar bu yeniayın kazananları olacaktır.

Her türlü iletişimi, aklımızı, düşüncelerimizi temsil eden Merkür 26 Ağustostan itibaren Terazi burcuna geçiyor. Bu geçişiyle birlikte iletişimde daha stratejik davranacağımız, ilişkilerimizde karşı tarafa daha anlayışlı tavır sergileyeceğimiz, ilişkilere önem vereceğimiz bir süreç başlıyor. Bu döneme nabza göre şerbet zamanlarına merhaba da diyebiliriz.

Koç Burcu

Yeniay etkisiyle birlikte yeni bir hayat rutini edinebilirsiniz. Diyet yapmak, evcil hayvan sahiplenmek, spora başlamak için uygun zamanlardasınız. Yakın çevre, kardeşler, kuzenler, komşularla sorunlar çıkabilir. Bu kişilerden agresif davranışlar görebilirsiniz.

Boğa Burcu

Yeniay etkisiyle birlikte kendinize yeni bir hobi edinebilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir, çocuklarla ilgili yeni bir gündeminiz oluşabilir. Bu süreçte gelir gider durumunuzu gözden geçirmenize neden olacak durumlar canınızı sıkabilir. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu

Yeniay etkisiyle yeni bir ev alma, evinizde size hizmet etmeyen her türlü eşyadan kurtularak yaşam alanınızı daha verimli hale getirme gibi gündemler olabilir. Yaşadığınız yeri değiştirebilirsiniz. Bunlar olurken özellikle evde birlikte yaşadığınız kişilere karşı sivri dilli ve agresif davranışlar içinde olmamayı tercih etmelisiniz.

Yengeç Burcu

Yeniayın etkisiyle yeni bir eğitime başlayabilir, kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Size fayda sağlayacak yeni bilgiler edinebilirsiniz. Yakın çevrenizi sadeleştirmeye gidebilirsiniz. Bununla birlikte size gizli düşmanlığı olan kişilerin agresif davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli.

Aslan Burcu

Yeniayın etkisiyle gelir gider durumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Size maddi anlamda fayda sağlayacak yeni yöntemler geliştirebilirsiniz. Bu dönem sosyal çevrenizden size karşı agresif davranışları olan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu

Yeniayın etkisiyle birlikte dış görünüşünüzde değişim yapabilirsiniz. Yeni bir motivasyonla başlangıç yapabilirsiniz. Bu dönem hayatınızda otorite konumda olan kişilerden agresif ve saldırganca davranışlar görebilirsiniz.

Terazi Burcu

Yeniayın etkisiyle iç dünyanızda yenilenme yaşayabilirsiniz. Size faydasının olmadığını gördüğünüz konuları bilinçaltınızda şifalandırabilirsiniz. Bir hastane ya da hastalık gündeminizde olabilir. Bu dönem özellikle ideolojik, dini, siyasi tartışmalar içerisine girmeyin. Sert tepkilerle karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu

Yeniayın etkisiyle birlikte sosyal çevrenizde size fayda sağlamayan kişileri eleyip, kendinize yeni bir çevre edinebilirsiniz. Gelecek hedeflerinizde yenilikler yapabilirsiniz. Alacak verecek, miras, vergi, ödemeler konusunda gerginliklere sebep olacak gelişmeler yaşanabilir.

Yay Burcu

Yeniayın etkisiyle birlikte kariyerinizle ilgili yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir ya da işyerinizde farklı bir pozisyona geçebilirsiniz ve bu size fayda getirecek bir başlangıç olabilir. Bu dönemde eşinizle, birlikte iş yaptığınız kişilerle aranızda tartışmalar çıkabilir. Sert tepkilerle karşılaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Yeniayın etkisiyle yüksek öğrenim, yurtdışı seyahatler, uzun yolculuklar ile ilgili yeni bir girişiminiz olabilir. Bu konularda elemeye gidebilirsiniz. Bu dönem özellikle birlikte çalıştığınız kişiler, size bağlı çalışanlar, hizmet aldığınız kişilerle aranızda çatışmalar yaşanabilir.

Kova Burcu

Yeniayın etkisiyle yeni bir kredi çekebilir, borçlarınızı düzenleyebilir, eşinizin gelirleriyle ilgili yeni bir gündem oluşabilir. Bir kriz durumu yaşamanız söz konusu olabilir. Bu dönemde borsa gibi alanlarda, çocuklarınızla ilgili konularda sinirleriniz gerilebilir.

Balık Burcu

Yeniayın etkisiyle yeni bir iş ortaklığı gündeme gelebilir. Yeni bir ilişki başlatabilirsiniz. Ya da size fayda sağlamadığını düşündüğünüz herhangi bir ortaklığınızı bitirebilirsiniz. Bu dönemde aileniz tarafından saldırgan, agresif davranışlara maruz kalabilirsiniz.

Yazarın diğer makaleleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir