Astroloji

30 Mayıs- 3 Haziran Haftalık Burç Yorumları

İKİZLER BURCUNDA YENİAY VE VENÜS BOĞA BURCU GEÇİŞİ

Bu haftaya İkizler burcundaki yeniay ile başlıyoruz. İkizler burcu iletişim, öğrenme, merak gibi temaları içermektedir. Önümüzdeki 15 günlük süreçte daha canlı, iletişime açık bir ruh halinde olabiliriz. Yeni bir iş başlatmak isteyebiliriz. Yeni eğitimler alabiliriz. Ancak Merkür retrosundan dolayı yeni başlatacağımız işlerde 3 Haziran sonrasını beklemek daha iyi olacaktır. Anlaşma, sözleşme, imzalar için ve elektronik eşya alımları için de bu tarihten sonrasını değerlendirebilirsiniz. Daha detaycı, ayrıntılara dikkat etmemiz gereken de bir zaman olacak. Ayrıca bu yeniayda bir dürüstlük sınavına da tabi tutulabiliriz.


Güzellik, estetik, sevgi, aşk, para gibi temaların temsilcisi Venüs de kendi yönettiği Boğa burcuna geçiyor. Keyif ve aşk dolu günler bizi bekliyor. Bu dönem yeme, içme, bize keyif veren konulara yönelme gibi durumlar oluşabilir. Bu durum bizi biraz tembelleştirebilir. Ancak koç burcundaki Mars-Jüpiter kavuşumunun bizi harekete geçiren etkisini iyi kullanırsak şans bizden yana olacaktır. Kazançlarımızda artma olabilir ama aynı zamanda lüks harcamalarımızda artışta yaşanabilir. Dengeyi korumamız önemli olacaktır. Elimizdeki kaynaklara sahip çıkmamız gereken zamanlardayız.

KOÇ BURCU:

Yakın çevrenizde hareketlenme yaşayacağınız bir hafta olabilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Yakın akrabalarınızla, kardeşlerinizle iletişiminiz artabilir. Kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Maddi kazançlarınızda artma olabilir. Kendi hedefleriniz doğrultusunda harekete geçerseniz şans sizden yana olacaktır. İş arkadaşları, çalışma koşulları gibi konularda sonuçlanmalar gündeme gelebilir.

BOĞA BURCU:

Maddi kazançlarınızla ilgili hareketli bir hafta başlıyor. Gelir-gider durumunuzu gözden geçirmeniz gerekebilir. Yeteneklerinizi, kendi değerlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Belki de bir yeteneğinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Aşk ilişkileri, çocuklarla ilgili konularda çözümlenmeler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU:

Kendi motivasyonlarınızla ilgili hareketlenmeler yaşayacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinizle ilgili gizli kalmış, farkında olmadığınız bir yeteneğinizi farkedebilirsiniz. Yeni bir iş başlatmak için biraz daha sabırlı olmanızda şartların olgunlaşmasını beklemekte fayda var. Aile, yerleşim yeriniz, ebeveynlerinizle ilgili konularda tamamlanmalar yaşanabilir.

YENGEÇ BURCU:

Arkanızdan çevrilen işler, dedikodular, bilmediğiniz konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Yazılı, sözlü her türlü iletişimin önem kazanacağı bir hafta sizi bekliyor. Ancak her duyduğunuza inanmamanız gerekiyor. Sosyal çevrenizden biriyle bir aşk söz konusu olabilir.

ASLAN BURCU:

Sosyal hayatınızın hareketleneceği bir haftaya başlıyorsunuz. Gruplar içerisinde aktif olabilirsiniz, organizasyonlara katılabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili şanslar elde edebilirsiniz. Kendi değerlerinizi, yeteneklerinizi nasıl ortaya koyacağınız ile ilgili düşünceleriniz olabilir. Bunlarla ilgili tamamlanmalar yaşayabilirsiniz

BAŞAK BURCU:

Meslek hayatınızın hareketleneceği bir hafta başlıyor. İş hayatınız, evliliğiniz, kariyeriniz, toplumsal statünüzü ilgilendiren konularda yeni fikirler oluşabilir. Kendi motivasyonlarınızı bu konularda nasıl kullanabileceğinize kafa yorabilirsiniz. Yabancılarla olan işlerde, yurtdışı seyahatlerde, yüksek öğrenim gibi konularda şans sizden yana olabilir.

TERAZİ BURCU:

Yabancılarla ilgili konular, yurtdışı seyahatleri, akademik konularda hareketlenme yaşayacağınız bir hafta başlıyor. Kendinizi geliştirmek için adımlar atabilirsiniz. İçsel huzurunuz, anlamlandıramadığınız durumlara kafa yorabilirsiniz. Ortaklı işlerden elde edilen kazançlarda, eşinizin kazançlarında artışlar söz konusu olabilir.

AKREP BURCU:

Miras, nafaka, eşinizin gelirleri, ortaklaşa kazançlar konularında hareketlenmelerin olacağı bir haftaya başlıyorsunuz. Gelecek hedeflerinizle ilgili konularda gündeminizde olabilir. Evliliğiniz yada ortaklığınız ile ilgili sorumluluklar gündeme gelebilir. Ayrıca eşinizle aranızdaki sevgiyi göstermek için güzel bir hafta.

YAY BURCU:

Evlilik, sözleşme, ortaklıklar gibi konularda hareketlenmelerin yaşanacağı bir haftaya başlıyorsunuz. İşiniz, mesleğiniz, toplumdaki yeriniz bu dönemde kafa yormanızı gerektirebilir. Size kendinizi daha iyi hissettirecek bir hayat rutini edinebilirsiniz. Kilo vermek için spora başlayabilirsiniz. Çalışma ortamınızdan biriyle aşk yaşamanız gibi durumlar oluşabilir.

OĞLAK BURCU:

Gündelik hayatınız, çalışma ortamınızın hareketleneceği bir haftaya başlıyorsunuz. Ekip arkadaşlarınızda yada çalışma yerinizde değişiklikler olabilir. Hayat görüşünüz, inançlarınız, yurtdışı işlere odaklanabilirsiniz. Hobileriniz, çocuklarınız, yaratıcı olduğunuz konularda kendinizi göstermek için neler yapabileceğinize kafa yorabilirsiniz. Yeni bir aşk gündeme gelebilir.

KOVA BURCU:

Hobileriniz, çocuklarınız, yaratıcılığınızı kapsayan konularda hareketlenmelerin yaşanacağı bir haftaya başlıyorsunuz. Miras, nafaka, kredi, borçlar yada eşin kazançları konularına odaklanabilirsiniz. Eviniz, aileniz, yerleşim yeriniz yada ebeveynleriniz ile ilgili konulara kafa yormanız gerekebilir.

BALIK BURCU:

Aile, ebeveynler, yerleşim yeri gibi konularda hareketlenmelerin yaşanacağı bir haftaya başlıyorsunuz. Gayrimenkul alım satımı, tadilat gibi durumlar oluşabilir. Ortaklı işler, evlilik, sözleşme gibi durumlar odağınızda olabilir. Yakın çevre, kardeşler, kuzenler gibi konulara kafa yormanız gerekebilir.

Mayıs ayı burç yorumları…

ASTROLOG

ÖZLEM KÜÇÜK

3 thoughts on “30 Mayıs- 3 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir