AstrolojiEğlence

Kaderin Yönü Değişiyor

25 Nisan-1Mayıs Haftası Burç Yorumları

Astroloji de Ay Düğümleri olarak isimlendirilen noktalar üzerindeki ay ve güneş tutulmaları kaderimize yön verirler. Bu tutulmalar her 1.5 senede aks değiştirerek hayatlarımızdaki gündemleri etkiler. Tutulmalar ikizler -yay aksından boğa-akrep aksına geçiyor. Buda demek oluyor ki; önümüzdeki 1.5 yıl boyunca hayatlarımızdaki sahip olduğumuz, sıkı sıkıya tutunduğumuz  değerler, maddi manevi kaynaklar, güven, istikrar gibi konularda kadersel olaylarla karşılaşabiliriz.

30 Nisan 2022 Cumartesi Türkiye saatiyle 23.28’de Boğa burcunun 10 derecesinde parçalı Güneş Tutulması gerçekleşecek ve etkileri altı ay boyunca devam edecek. Güneş tutulmaları yeni ay enerjileridir. Yeni başlangıçları temsil eder. Bu dönemde ani, şok edici, radikal durumlara karşı hazırlıklı olmakta fayda var. Bu belki bir aşk, belki yeni bir iş, belkide şehir yada ülke değiştirme şeklinde olabilir. Şu ana kadar tutunduğumuz, korumaya çalıştığımız fakat bizim ilerlememize hiçbir katkısı bulunmayan koşulların değişimine tanıklık edeceğiz. Bu değişimleri yaşarken iyimserliğimizi kaybetmeyeceğiz. Yeni başlangıçlar için ilahi korumada olacağız. Hayallerimizi gerçekleştirmek için konfor alanımızdan çıkarak yeni başlangıçlar yapmamızı ve değişimlere direnmeyerek akışa güvenmemiz gerektiğini unutmamalıyız.Gökyüzü bize yeni fikirlerle, kararlarla yola devam etmemizi, bize faydası olmayanları bırakmamızı söylüyor.

Özellikle sabit burçların (Boğa,Aslan,Akrep,Kova) 10 derece civarında kişisel gezegeni olanlar tutulmadan en çok etkilenecek olanlar. Yengeç ve Balıklar mücadele ederek kendilerine yeni bir alan oluşturabilirler. Başak ve Oğlak burçları ise bu değişimleri daha uyumlu bir şekilde yaşayabilirler


Koç ve yükselen Koçlar:

Parasal kaynaklarınız, kazançlarınız, özdeğeriniz ile ilgili gündemlerinizin olacağı bir dönem. Kendi değerinizi yükseltmek için yeni yollar bulabilirsiniz. Bunu yaparken sosyal çevreniz tarafından onaylanmıyor gibi hissedebilirsiniz. İçinizdeki güce inanmalısınız. Ekstra harcamalara dikkat etmelisiniz.

Boğa ve yükselen Boğalar:

Gündeminizin kendiniz, hayattan ne istediğiniz, ulaşmak istediğiniz hedeflerin olduğu bir süreçtesiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için cesur olmalı ve tutkularınızın peşinden gitmelisiniz. Hayatınızdaki otorite figürleri, eş, patron vb. tarafından baskılandığınızı hissedebilirsiniz. Bu süreçte sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapabilirsiniz.

İkizler ve yükselen İkizler:

Psikolojik ve içsel farkındalık yaşayacağınız bir süreç olacak. Kendi potansiyelinizi keşfedeceksiniz. Sosyal statünüzde değişiklikler, kariyer hayatınızda terfi gibi durumlar için çaba sarfedebilir ancak bunun değer yargılarınız inançlarınız yüzünden olmadığını düşünebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Yengeç ve yükselen Yengeçler:

İdealleriniz, hayalleriniz, kariyer gelirleriniz, sosyal çevrenizle ilgili gündemleriniz olabilir. Paylaşılan gelirlerle ilgili (eşin parası, miras, nafaka gibi) bazı kısıtlamalar ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İdeallerinize ulaşmada inançlarınız sizin destekçiniz olacaktır.


Aslan ve yükselen aslanlar:

Kariyerinizde, toplum önündeki yerinizde değişimler yaşayacağınız bir dönem. Uzun süreli çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Bu dönemde ani evlilikler, boşanmalar, istifa, yeni bir iş gibi gündemler yaşayabilirsiniz. Eşiniz yada ortağınız ile ilgili bazı sorumluluklar gündeminizde olabilir. Miras, nafaka, hukuki konularda desteklenebilirsiniz.

Başak ve yükselen başaklar:

Yeni fikirler, inançlar, yurtdışı seyahatler gibi gündemlerinizin olabilir. Başka bir ülkeye yerleşmeye karar verebilirsiniz. Yeni yerler keşfetmek, görmek size iyi gelecektir. Bu dönemde iş hayatınızla varsa evcil hayvanlarınızla ilgili engellerle karşılaşabilirsiniz. Hayallerinize ulaşmada ortağınızdan yada eşinizden destek görebilirsiniz.

Terazi ve  yükselen Teraziler:

Eşten gelen paralar, maddi kazançlar, miras, nafaka, hukuki konular gibi gündemleriniz olabilir. Bu dönemde tutkularınız artabilir. Gelecek hedeflerinizle ilgili birlikte çalıştığınız kişilerden destek görebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Akrep ve yükselen Akrepler:

Gündeminizde eşiniz, ortağınız, evliliğiniz, ikili ilişkilerinizin olacağı bir dönem olabilir. İlişkide olduğunuz kişilerin hayatındaki değişimlerin size etkilerini yaşayabilirsiniz. Yeni bir ortaklık, evlilik gibi konular yaşayabilirsiniz. Hobileriniz, çocuklarınızla ilgili destekleneceğiniz bir dönem. Sürpriz bir şekilde hamilelik haberi alabilirsiniz.

Yay ve yükselen Yaylar:

İş hayatınız, günlük rutinlerinizde ani değişimler yaşayacağınız gündemler olabilir. Ekip arkadaşlarınızda, işinizde ani değişimler yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili yeni rutinler kazanabilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz. Bu süreçte yakın çevre, kardeş, kuzenler tarafından baskılandığınızı hissedebilirsiniz. Ancak ailenizden güzel destekler alabilirsiniz.

Oğlak ve yükselen Oğlaklar:

 Aşk hayatınızda, hobilerinizde, çocuklarınızla ilgili konularda sürpriz gündemler yaşayabilirsiniz. Yaratıcı faaliyetlerde bulunabilirsiniz. sürpriz bir şekilde hamilelik haberi alabilirsiniz. Yeni bir aşk sizi bulabilir. Riskli yatırımlar yapabilirsiniz. Parasal konularda zorlanmalar yaşarken yakın çevreniz tarafından destekleneceğiniz bir dönem.

Kova ve yükselen Kovalar:

Gündeminizde eviniz, yuvanız, ailenizin olacağı bir dönem. Ani şekilde yaşadığınız yeri değiştirebilir, evlilik, boşanma gibi gündemler yaşayabilirsiniz. Aile üyelerinin hayatındaki değişimlerde gündeminizde olabilir. Değişimleri kabullenmekte zorlanabilirsiniz. Maddi konularda fırsatlar getirecek girişimleriniz olabilir.

Balık ve yükselen Balıklar: 

Yakın çevre, komşular, kardeşler, kuzenler, kısa yolculuklar gibi konularda ani gündemler yaşayabilirsiniz. Sürpriz haberler ve fikirler gündeme gelebilir. Hedefleriniz doğrultusunda harekete geçmek için bilinçaltında blokajlar yaşayabilirsiniz. Ben yapamam, yetersizim gibi düşüncelere kapılabilirsiniz. Ancak bu dönemde kendinize güvenerek amaçlarınız doğrultusunda hareket etmelisiniz.

ASTROLOG

ÖZLEM KÜÇÜK

3 thoughts on “Kaderin Yönü Değişiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir