AnasayfaAstrolojiHaberler

TUTULMAYA HAZIR OLUN

20 Nisan 2023 Perşembe günü sabah saatlerinde Koç burcunun 29 derecesinde yılın ilk güneş tutulmasını yaşayacağız.

Tutulmanın anaretik yani son derecelerde olması kontrol edemeyeceğimiz büyük olaylarla, krizlerle birlikte gelen tamamlanma ve bitme etkisi getirirken Koç burcunda olması yeni başlangıçlar için güçlü bir harekete geçme etkisi verecek.

Tutulmanın etkileri önümüzdeki 6 ay boyunca güçlü bir şekilde hissedilecek. Özellikle 20 Nisan civarı yaşadığınız olaylara, konulara dikkat edin, not alın. Önümüzdeki zamanların aslında fragmanı olacak. Tutulmanın tetikleneceği 15 Mayıs civarı bu konularda tamamlanma, Temmuzun ilk haftası ise yine aynı konularda yeni başlangıçlar yaşanacak.

  • Dünya genelinde büyük olaylar, otoriteye karşı ayaklanma ve isyanlar görülebilir.
  • Bireysel hayatlarımızda ego savaşları, ben biz dengesiyle ilgili durumlar, tartışmalar görülebilir.
  • Stres ve agresyon artabilir.
  • Elimizden birşeyin gelmeyeceği irademiz dışında gelişen olaylar sonucunda bitişler, sonlanmalar yaşayabiliriz.

Elimizden birşeyin gelmeyeceği irademiz dışında gelişen olaylar sonucunda bitişler, sonlanmalar yaşayabiliriz. O an için bize kötü gibi gelen bitişler aslında
ilerleyen zamanlarda yeni bir başlangıca vesile olacak. Yapacağımız yeni başlangıçlar hayatta iyi yönde ilerlememize katkı sağlayacak cinsten olacak. O yüzden karşılaşacağımız olaylar karşısında fevri, ani çıkışlar yapmadan sakin kalmak, gözlemci olmak ve akışa teslim olmak çok önemli. Gitmesi gereken gidecek, bitmesi gereken bitecek ki yerine daha güzeli daha iyisi gelebilsin. Elimizden kayan ipe sıkıca tutunup elimizi daha fazla kanatmaya gerek yok.

Güneş tutulmasında zorlu etki alacak olan burçlar Koç, Terazi, Yengeç ve Oğlak burçların da 29 derece civarında gezegen yerleşimi olanlar olacak.

Güneş tutulmasının etkileri ile desteklenecek olanlar İkizler, Aslan, Yay ve Kova burçlarının 29 derecesi civarı gezegen yerleşimi olanlar olacak.

KOÇ BURCU:

Güneş tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. Başrolde siz varsınız. Hayatınızın her alanında bir bitiş ve arkasından daha güzel bir başlangıç yaşayabilirsiniz. Belki dış
görünüşünüzde, belki işinizde, belki ilişkinizde belkide para kazanma yönteminizde neyi değiştirmek istiyorsanız destekleneceğiniz bir dönem olacak.

BOĞA BURCU:

Güneş tutulmasının etkilerini daha içsel olarakyaşayacaksınız. Manevi yönden gelişecek ve güçleneceksiniz. Uzun süredir bir hastalıkla mücadele ediyorsanız şifa
bulabilirsiniz. Arkanızdan dönen işlerin önünüze geleceği bir süreç olabilir.

İKİZLER BURCU:

Güneş tutulmasının etkilerini sosyal çevreniz, gelecek hayalleriniz, idealleriniz, kariyerden elde ettiğiniz gelirler ile ilgili konularda tamamlanmalar
yaşayabilirsiniz. Neleri yapabileceğiniz yada yapamayacağınız ile ilgili konular gündeminize gelebilir.

YENGEÇ BURCU:

Güneş tutulmasının etkilerini kariyer alanınızda yaşayacaksınız. Evlilik, boşanma gibi toplum önündeki yerinizi etkileyen gündemler oluşabilir. Kariyerinize bir
tamamlanma yada bitiş ve arkasından daha güçlü bir başlangıç yaşayabilirsiniz. Ayrıca evliyseniz eşinizin ailesi ile ilgili konular gündeme gelebilir.

ASLAN BURCU:

Güneş tutulmasının etkilerini yüksek öğrenim, yurtdışı, mahkemeler alanınızda yaşayacaksınız. Üniversite hayatınızla ilgili tamamlanma yaşanabilir. Bir mahkeme
süreciniz varsa burada tamamlanma yaşanabilir. İnançlarınızın değiştiği bir süreç yaşayacaksınız. Hayata karşı duruşunuz, vizyonunuz gelişecek. Eşinizin kardeşleri, kuzenleri gündem olabilir.

BAŞAK BURCU:

Güneş tutulmasının etkilerini ortaklaşa gelirler alanında yaşayacaksınız. Kredi, borçlar, alacak, verecek gibi konularda tamamlanma etkisini yaşayabilirsiniz. Eşinizin
gelirleriyle ilgili konularda gündemler yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU:

Güneş tutulmasının etkilerini evlilik, ortaklık alanınızda yaşayacaksınız. Her türlü ikili ilişkiler, iş ortaklıkları, evlilik gibi konular gündeminize olacak.

AKREP BURCU:

Güneş tutulmasının etkilerini günlük rutin işleriniz alanında yaşayacaksınız. İşyeriniz, çalışma ortamınız, evcil hayvanlarını gündeme gelebilir. Hayatınızdaki rutinlerinizi değiştirmeniz gereken olaylar yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.

YAY BURCU:

Güneş tutulmasının etkilerini hayattan zevk aldığınız konularda yaşayacaksınız. Aşk, çocuklar, hobileriniz, riskli yatırımlarını ile ilgili konular gündeminize gelebilir.

OĞLAK BURCU:

Güneş tutulmasının etkilerini ev, aile alanınızda yaşayacaksınız. Ev değişikliği, yerleşim yerinin değişikliği, aile köklerini ile ilgili konular gündeminize gelebilir.

KOVA BURCU:

Güneş tutulmasının etkilerini iletişim alanında yaşayacaksınız. Her türlü sözlü yada yazılı iletişim, yeni bir eğitim alma, yakın çevreniz, kardeşler, kuzenler gibi konular gündeme gelebilir. Düşüncelerinizin değişip dönüştüğünü şahit olabilirsiniz.

BALIK BURCU:

Güneş tutulmasının etkilerini maddi konular üzerinden yaşayacaksınız. Her türlü maddi ve manevi değerleriniz, para kazanma yada harcama şekliniz gibi konular
gündeminize gelebilir. Kendi değerinizle ilgili gündemler yaşayabilirsiniz.

İkizler burcu kadının özellikleri

One thought on “TUTULMAYA HAZIR OLUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir