AnasayfaAstroloji

TERAZİ DOLUNAYI (3-9 NİSAN HAFTASI)

6 Nisan 2023 Perşembe günü Terazi burcunun 16 derecesinde dolunay meydana gelecek. Bu terazi dolunayı yaralarımıza parmak basarak şifalandırmamız gereken konuları bizlere gösterecek.

Yara nerdeyse şifa da oradadır. Mart ortasında hangi yaralarımıza parmak basıldıysa aynı konular gündeme gelebilir.

Her türlü ikili ilişkilerimiz, ortaklıklar, evlilikler,  maddi konular, hak ve adalet konularını gözden geçireceğiz. Bu konular gündemimize yokken ve tamamen kontrolümüz dışında gelebilir ve düzenimizi değiştirmemiz gerekebilir. Terazi dolunayı şimdiki hayatımızda kaos oluşturabilir ve biraz canımız yanabilir ancak yeni bir düzen, hayal, umut için kararlı adımlar attığımızda, emek verdiğimizde ve çaba gösterdiğimizde destekleneceğiz. Duygusal olarak bizi yaralayan, kontrol edemediğimiz, korktuğumuz konularla ilgili yüzleşmeler yaşayabiliriz.

Bu dönem özellikle ani ve fevri davranışlarda bulunmamak, ev içerisinde öfkeli, abartılı konuşmalar, kırıcı tartışmalardan uzak durmak, trafikte sakin kalmak çok önemli. Daha kontrollü, sakin, gözlemci ve dengeyi sağlamaya çalışmak faydalı olacaktır.

BEN dili yerine BİZ dilini tercih etmeliyiz.

Bu demek değil ki hakkınızı savunmayın. Sadece haklıyken haksız pozisyona düşmenize neden olacak eylem ya da söylemlerde bulunmayın. Size bunu yapan kişilerden de uzaklaşın.

Hayatımızda bazı şeylerin kapanması gerektiğini kabullenip sil baştan yeni umutlarla, tutkuyla, sorumluluk alarak yeni bir şeyler başlatmamız için bizi zorlayacak birTerazi DolunayI olacak.

Terazi Dolunayının Burçlar Üzerindeki Etkileri

KOÇ BURCU

Her türlü ikili ilişkileriniz, evlilik, ortaklık gibi konularda ben-biz dengesini korumanız gerekecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerde karşı tarafın tavırları ile yaralarınızı fark edecek ve kendinizi değerlendireceksiniz. Maddi konularda ani sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aile fertlerinden sizden büyük erkek figürlerinden manevi destek görebilir, kendinize yeni bir yön, hedef belirlemede inancınız artabilir.

BOĞA BURCU

Sağlığınızla ilgili gündemleriniz oluşabilir. Vücudunuzun size verdiği sinyalleri hafife almayın. Hayatınızı düzeniyle ilgili, rutinlerinizle ilgili canınızı acıtacak konularla yüzleşebilirsiniz. Bu yüzleşmeler sonrasında hayatınızı düzene sokmanız gerekebilir. Asıl şifanın bilinçaltınızı şifalandırmak olduğunu anlayabilirsiniz. Dış görünüşünüz ile ilgili sizden beklenmeyecek değişikliklere gidebilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için yeni eğitimler alabilir, arkadaş çevrenizden destek görebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Gündeminizde aşk, çocuklar, keyif veren konular, riskli yatırımlarınız olacak. Bu konularda yaşayacağınız olaylar sayesinde hayallerinizi ne kadar gerçekleştirdiğiniz ile ilgili yaralarınızı görerek şifalandırabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durumlardaki mutluluğu sorgulayabilirsiniz. Gelecek hayallerinizi nereye kadar götürebildiğinizi sorgulayabilirsiniz. Geleceği inşa için yeni karar alıp ona göre hareket etmelisiniz. Çocuklar ve aşk hedeflerin koyulmasında belirleyici olabilir. En büyük desteğiniz değerleriniz ve toplum önündeki yeriniz olacak. Hiç tanımadığınız biriyle belki de bir yabancı ile sürpriz bir aşk yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Ev, aile, yuva konuları ile kariyerinizi dengelemeniz gereken durumlar oluşabilir. Asıl canınızı acıtanın toplum önündeki yeriniz olduğunu anlayacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Şehir ya da ülke değişimi evinizde değişimler oluşabilir. Evlilik, boşanma ya da yeni bir kariyer gibi gündemler yaşayabilirsiniz. Hukuksal bir konu ile kazanımınız olabilir. Etik ve ahlaki davrandığınız konularda hakkedişlerinizi alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden biriyle beklenmedik şekilde aşk yaşayabilirsiniz. Kariyerinizden elde ettiğini kazançlar konusunda sürpriz gelişmeler olabilir.

ASLAN BURCU

İletişiminizin artacağı bir döneme giriyorsunuz. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilgili kritik kararlar ve tartışmalar oluşabilir. Trafikte, seyahatlerde aksaklıklar oluşabilir. Sakin kalmanız ve dengeleyici olmanız önemli olacaktır. Şimdiye kadar tutunduğunuz inançlarınızı sorgulatacak türden sizi yaralayan olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar sonucunda bırakmanız gereken körü körüne bağlandığınız konuları fark edip değer yargılarınızı değiştirebilirsiniz. Mal paylaşımı, miras gibi konularda kazanım elde edebilirsiniz. Borçlarınız ya da ödemelerinizle ilgili yapılandırmaya gidebilirsiniz. Krediyle araç alımı gibi konular oluşabilir. Yeni sürpriz bir kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Parasal konular ve değerleriniz gündem konusu olacak. Parasal konularda karşı tarafla ilgili yaralarınızı size gösterecek konular gelişebilir. Alma -verme dengenizi ne kadar koruduğunuzu anlayabilirsiniz. Bunun sonucunda da yeni bir yol haritası çizmeniz gerekebilir. Yeni, istikrarlı ve temelleri sağlam bir ilişki, evlilik ya da ortaklık kurabilirsiniz. Hiç akılda yokken uzun bir seyahate çıkabilir, sürpriz bir şekilde hukuksal konulardan bir kazanç oluşabilir. Yurtdışı ya da şehir dışından biriyle sürpriz bir aşk başlayabilir.

TERAZİ BURCU

Terazi dolunayın başrol oyuncularından biri sizsiniz. Odağınız kendinizde olacak. İlişkiler yolu ile yaralarınızı fark edeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Neden hep aynı ilişkileri yaşadığınızı sorgulayacaksınız. Her türen ilişkilerinizde ben demeyi öğreneceğiniz bir zaman yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ve kariyerinizde sağlam ve istikrarlı bir şekilde hareket etmeniz gerekebilir. Kendinize yeni bir hayat rutini ve düzen geliştirme konusunda destekleneceksiniz. Ani bir ameliyat gündemi oluşabilir. Ani bir ödeme ya da miras konusu gelişebilir.

AKREP BURCU

Gizli konular, arkanızdan çevrilen işler, kontrol edemediğiniz alanlarla ilgili gündemleriniz olabilir. Nedenini bilemediğiniz bir şekilde duygusal yoğunluğunuz artabilir. İş hayatınız ve rutinlerinizi devam ettirmekle ilgili yaralarınız kanayabilir. Bu dönem özellikle iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerde sakin kalmak ve dengeyi bulmaya çalışmak yararınıza olacaktır. Çocuklarınızın eğitimi, aşk hobileriniz gibi konularda istikrarlı şekilde davranmak ve sağlam temeller atmak konusunda destekleneceksiniz. Sürpriz bir evlilik ya da ortaklı iş kararı alabilirsiniz.

YAY BURCU

Hedefleriniz, idealleriniz, kariyerden elde ettiğiniz kazançlar ana gündeminiz olacak. Hayattan aldığınız keyif, çocuklar, hobiler, aşk hayatınız, flörtleriniz, yatırımlarınız gibi konularda neler canınızı acıtıyor bunlarla yüzleşebilirsiniz. Yaşayacağınız olaylar sonrasında sosyal çevrenizi, arkadaş grubunuzu ya da gelecek hedeflerinizi tekrar belirleyebilirsiniz. Aynı anda her şeyi yapamayacağınızı anlayacağınız olaylar yaşanabilir. Aile kurmakla ilgili destekleniyorsunuz. Aile büyüklerinizden. Borçlanarak ev satın almak gibi konularda destekleneceksiniz. Meslek hayatınızda sürpriz bir şekilde terfi alabilirsiniz. Hayat rutininizi, düzeninizi beklenmedik bir şekilde değiştirmeniz gerekebilir.

OĞLAK BURCU

Kariyer hayatınız, toplum önündeki yeriniz, evlilik, boşanma, terfi gibi konular gündeminizde olacak. Ev ve iş hayatı arasında denge kurmanız gerekebilir. Aile fertlerinizle, kökleriniz, geçmişinizle ilgili sizi yaralayacak olaylar yaşanabilir. Kariyer hayatınızla ilgili bir yol ayrımına girebilirsiniz. Yeni kararlar alacak ve aldığınız bu kararları uygulamak için istikrarlı bir şekilde hareket edeceksiniz. Köklü ve sağlam bir eğitim alabilirsiniz. Sürpriz bir şekilde çocuk sahibi olabilir, bir yatırımınızdan sürpriz bir gelir elde edebilirsiniz.

KOVA BURCU

İnandığınız değerler, yüksek öğrenim, hayat görüşünüz, vizyonunuz, hukuksal konular, yurtdışı konuları gündeminizde olacak. Yakın çevre ilişkilerinizde, kardeşlerinizle, komşularınızla olan iletişimde neler canınızı acıtıyor bunlarla yüzleşeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte ilişkilerinizde sivri dilli olmamak fayda sağlayacaktır. Hayata karşı duruşunuzu, ifade tarzınızı değiştirmeniz gerektiğini anlayacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Yeni bir para kazanma rutini oluşturmak için destekleneceksiniz. Bu konuda sağlam ve kalıcı adımlar atabilirsiniz. Ev, yuva, yerleşimle ilgili hiç hesapta yokken değişimler yaşanabilir.

BALIK BURCU

Ortaklı kazançlar, ödemeler, krediler, ameliyatlar, miras, nafaka gibi gündemleriniz olabilir. Kendinizi değersiz hissettiren durumlarla karşılaşabilir ve bunları şifalandırabilirsiniz. Derinden bağ kurduğunuz kişiler ile ilgili farkındalıklar yaşayacağın olaylar oluşabilir. Bu kişilere verdiğin değer gerçek mi yoksa bir bağımlılık mı onun ayırdına varabilirsiniz. Bir borcun bitmesi ya da yeni bir borcun başlaması gibi durumlar oluşabilir. Şu zamana kadar yaşadıklarınızla ilgili hakkedişleri alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu dönem biraz zorlu olacak ancak üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirdiğinizde size kalıcı, sağlam temelli bir benlik yaratmanıza yardımcı olacaktır. Yakın çevrenizden biriyle sürpriz bir aşk başlayabilir.

ASTROLOG

ÖZLEM KÜÇÜK

Satürn Balık Burcunda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir