AnasayfaAstroloji

Satürn Balık Burcunda

SATÜRN BALIK BURCUNDA

Merhaba sevgili astroloji severler. Uzun bir aradan sonra gökyüzünü yorumlayacağım yazılarımla tekrar sizlerleyim.

Gökyüzü bu aralar oldukça gergin enerjide. Nedeni ise Satürn ve Plüton gibi büyük gezegenlerin burç değiştirmek için bulundukları burcun son derecelerinde olmaları. Son dereceler oldukça önemlidir çünkü artık o gezegen o burçtan çıkmadan evvel bizleri dersimizi alıp almadığımızla ilgili son kez sınava tabi tutar. Bir devri kapatır ve yenisine hazırlanır.

Geçtiğimiz 2.5 sene Satürn Kova geçişindeydi. Kova burcu özgürlük, toplum, cemiyetler, teknoloji demektir. Satürn kısıtlayarak öğreten eli sopalı Mahmut hoca. Geçen 2.5 yılda yaşadığınız bireysel ve toplumsal olayları şöyle bir düşünün. Teknolojinin hayatımızın her alanına nasılda girdiğini, toplumdan ayrılarak evlerde yalnız kaldığımızı, okulumuzu, işimizi evden yürüttüğümüzü…

Şimdi o eli sopalı Mahmut hocamız Satürn Balık burcu transitine başlıyor. En genel anlamıyla Balık burcu hayalleri Satürn ise gerçekleri temsil eder; Gerçeklerle yüzleşerek hayal dünyamızdan uyanabiliriz. Balık burcu sonsuzluktur Satürn ise sınır koyandır; sınırlarımızı belirlememiz gerektiğiyle yüzleşebiliriz. Balık burcu akışa teslim olmaktır Satürn ise zamandır, sorumluluktur; kurban rolüne girdiğimiz konularda sorumluluk almamızı sağlayacak olaylar yaşayabiliriz. Balık burcu suları temsil eder; su kaynakları ve denizler ile ilgili konular gündeme gelebilir. Balık burcu inançlarımızdır; her türlü inanç istismarlarına karşı yasal düzenlemeler ve yaptırımlar gelebilir.

Satürn’ün olayı bizi kısıtlayarak, sınırlandırarak ders vermektir. Sorumluluk alarak kalıcı ve sağlam yapılar kurmaktır. Daha önce yapılandırdığımız, yolunda giden alanlarda Satürn sağlamlık ve kalıcılık verir. Fakat daha önceki derslerden bütünlemeye kalmışsak bu alanlarla ilgili eksikliklerimizi biz dersimizi alana kadar bizi zorlayarak gözümüze sokar ki düzeltelim ve yapılandıralım. Eğer dersimizden geçersek de ödülünü bırakarak gider.

saturn balık burcunda. Akışa teslim olmak
Saturn balık burcunda

Peki yükselen burcumuza göre Satürn Balık transitinden nasıl etkileneceğiz? Önümüzdeki 2.5 sene boyunca sınavda sorular nerelerden gelebilir bir göz atalım.

KOÇ BURCU

Satürn’ün Balık burcundaki transiti önümüzdeki 2.5 yılda sizi ruhsal bir arınma ve yapılandırma sürecinden geçirebilir. Zaman zaman yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Hastalık ve şifa konuları, manevi değerler gündeme gelebilir. Gizli düşmanlıklar ile ilgili gündemler oluşabilir. Arkanızdan çevrilen işlere karşı temkinli olmanız gerekli.

BOĞA BURCU

Satürn’ün Balık burcundaki transiti önümüzdeki 2.5 yıl sosyal çevrenizle ilgili konuları gündeme getirebilir. Arkadaş çevrenizde dostu düşmanı ayırt edeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Size katkı sağlamayan kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz. Kariyerden elde ettiğiniz kazançlar, idealler, hayalleriniz konularında yapılandırmanız gereken konular olabilir.

İKİZLER BURCU

Satürn’ün Balık burcudaki transiti önümüzdeki 2.5 yıl boyunca sosyal statünüz, kariyerinizle ilgili konuları gündeminize taşıyabilir. Kariyeriniz için sorumluluk almanız ve çabalamanız gerekebilir. Gereken sorumlulukları aldığınızda kalıcı bir kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz. Evliyseniz eşinizin ailesi ile ilgili gündemler oluşabilir.

YENGEÇ BURCU

Satürn’ün Balık burcundaki transiti önümüzdeki 2.5 yılda Yüksek öğrenim, yurtdışı seyahatler, inançlar gibi konular gündeminize gelebilir. Hazırlandığınız bir sınav varsa sorumlulukla ele almanızda fayda var. Yurtdışı, pasaport, vize gibi gündemleriniz olabilir. Olası bir mahkeme süreci içerisine girebilirsiniz. Ayrıca eşin kardeşleri ve kuzenleri ile ilgili konular gündeminizde olabilir.

ASLAN BURCU

Satürn’ün Balık burcundaki transiti önümüzdeki 2.5 yıl boyunca paylaşılan gelirleriniz ile ilgili konuları gündeminize taşıyabilir. Vergi, sigorta, borç, alacak gibi konuları yapılandırmanız gerekebilir. Kredi kullanarak bir şeyler alabilirsiniz. Ayrıca eşinizin kazançları gündeminizde olabilir.

BAŞAK BURCU

Satürn’ün Balık burcundaki transiti önümüzdeki 2.5 yıl boyunca sizi ilişkiler alanında sınayacaktır. Evliliğiniz yada ortaklığınızda sorumluluk almanıza neden olacak konular gündeme gelebilir. Kendinizden daha olgun ve büyük biriyle evlilik yapabilirsiniz. Bu dönem boyunca çevrenizdeki kişilerin size aleni bir şekilde düşmanlık yapması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Satürn’ün Balık burcundaki transiti önümüzdeki 2.5 yılda iş hayatınız ve mesleğiniz ile ilgili gündemleri getirecektir. İşyerindeki sorumluluklarınız artabilir. Yoğun çalışma temponuz ile birlikte sağlığınıza dikkat etmeniz gerekir. Yanınızda çalışan kişilerle ilgili gündemleriniz de olabilir.

AKREP BURCU

Satürn’ün Balık burcundaki transiti önümüzdeki 2.5 yılda aşk hayatınız ile ilgili gündemleri hayatınıza taşıyacaktır. Varsa çocuklarınızın eğitimi ve geleceği konularında sorumluluk almanız gerekebilir ya da çocuk sahibi olabilirsiniz. Borsa ve kripto gibi riskli yatırımlarda kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz.

YAY BURCU

Satürn’ün Balık burcundaki transiti önümüzdeki 2.5 yılda aile hayatınızdaki sorumluluklarınızı arttıran gündemler getirebilir. Anne-babanızın sağlık sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Ev ve iş hayatınız arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Yaşadığınız evi, şehri hatta ülkeyi değiştirmekle ilgili konularınız varsa bunlar gündeminizde yer alabilir.

OĞLAK BURCU

Satürn’ün Balık burcundaki transiti önümüzdeki 2.5 yıl boyunca size yeni bir eğitim aldırabilir. Aldığınız eğitimlerle ilgili sorumlulukları yerine getirdiğinizde bu eğitimler sayesinde kalıcı işler yapabilirsiniz. Yakın çevreniz, komşularınız, kardeş ve kuzenlerinizle ilgili sorumluluk almanız gereken konular gündeminizde olabilir. Yakın çevrenizden bazı kişilerle küslükler ve yol ayrımları söz konusu olabilir.

KOVA BURCU

Satürn’ün Balık burcundaki transiti önümüzdeki 2.5 yıl boyunca maddi konuları gündeminize getirecektir. Para konusunda sorumluluk bilinciyle hareket etmeniz gerekebilir. Her türlü maddi ve manevi değerleriniz ile ilgili sınavların gündeminize gelebilir.

BALIK BURCU

Satürn’ün Balık burcundaki transiti önümüzdeki 2.5 yılda siz Balık burçlarını her alanda zorlayacak gündemler getirecektir. Kendi hayatınızın sorumluluğunu ne kadar aldığınız önemli olacak. Sağlığınız, ilişkileriniz, iş hayatınız.. Hayatın hangi alanında sorumluluklarınızı yerine getirmediyseniz o alanda sınavlarınız olacaktır. Bu transit bittiğinde kime ne kadar değer vermeniz gerektiğini, kimin dost kimin düşman olduğunu, hangi işi yapmak istediğinizi, ilişkilerde nasıl olmanız gerektiğini daha iyi anlıyor olacaksınız.

Koç burcu kadının belirgin özellikleri

One thought on “Satürn Balık Burcunda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir