Astroloji

16-22 Mayıs arası burç yorumları

AKREP BURCUNDA AY TUTULMASI

16 Mayıs 2022 Pazartesi günü sabahın erken saatlerinde 25 derece Akrep Burcunda Ay tutulması meydana gelecek ve etkileri önümüzdeki 2 aylık süreçte yoğun olarak hissedilecek. Bu senenin ilk ay tutulmasını deneyimleyeceğiz. Ay tutulmaları dolunay enerjileridir. Bazı konuların bitişini, tamamlanışını ifade eder. Akrep burcu astrolojide krizlerle gelen dönüşümü, küllerinden yeniden doğuşu ifade eder. Hayatlarımızda ilerlememize, kendimizi maddi manevi güvencede hissetmemize engel olan her ne varsa yüzleştirecek ve bırakmamız için şans verecek. Gizli saklı bir hiçbişey kalmayacak. Bu yüzleşmeleri çok kadersel bir şekilde ve krizlerle birlikte deneyimleyebiliriz. Hayallerimiz doğrultusunda hareket etmek bu süreçte bize çıkış kapısı olabilir. Ancak hayallerimizin uygulanabilir olduğundan emin olmalıyız. Aldanma, aldatılma gibi durumlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Boş hayaller peşinde kendimizi feda etmek, şartları zorlayarak oldurmaya çalışmak, sınır tanımaksızın mücadele içinde olmak hayal kırıklıklarına sebep olabilir. Daha çok olan biten olaylara karşı sabırlı olmamız gereken zamanlar diyebiliriz. Özellikle Boğa, Aslan, Akrep ve Kova burçlarının koşullar karşısında esnek olmaları gerekmekte.
Tutulmanın bizlere asıl mesajı;

HAYATINDA SANA FAYDA SAĞLAMAYAN, KRİZLER YARATAN HER NE VARSA BIRAK VE YOLUNA BUNLAR OLMADAN DEVAM ET’

ay tutulması

KOÇ BURCU:

Miras, nafaka, eşin parası gibi konularla ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Ödemeler, borçlar, krediler gibi durumlar çözülmesi gereken krizlere neden olabilir. Sosyal çevre, dernekler, hayat amaçlarınız gibi konularda kısıtlandığınızı, kariyerinizde hakettiğiniz kazancı sağlayamadığınızı düşünebilirsiniz. Bilinçaltı, meditasyon gibi konularla ilgilenmek size iyi gelebilir.

BOĞA BURCU:

Eşiniz yada ortağınızla ilgili krizli durumlar yaşayabilirsiniz. Evliliğiniz yada ortaklığınızla ilgili geçmişte kalan olaylar günyüzüne çıkabilir ve bunlarla yüzleşme yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda sorumluluklarınız artabilir yada üstleriniz tarafından kısıtlandığınızı, engellendiğinizi düşünebilirsiniz. İdealleriniz doğrultusunda gerçekçi adımlar atmak sizi rahatlatacaktır.

İKİZLER BURCU:

İş hayatınız, çalışma arkadaşlarınız ile ilgili krizli durumlar ortaya çıkabilir. Bazı gerçekler açığa çıkabilir ve siz bunlarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Yüksek öğrenim, davalar, yurtdışı geziler gibi konularda engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu dönemi sigara, alkol gibi alışkanlıkları bırakmak ve spora başlamak için kullanabilirsiniz. Sağlığınıza özellikle üreme organları, bağırsaklara, zehirlenmelere dikkat etmelisiniz..

YENGEÇ BURCU:

Hobileriniz, çocuklarınız, kripto, borsa gibi spekülatif yatırımlarınız ile ilgili krizli durumlar oluşabilir. Aşk hayatınızda gizli kalan konular ortaya çıkabilir yada kıskançlık, sahiplenme gibi konularla ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Miras, nafaka, ortaklı gelirler gibi konularda zorlanmalar olabilir. İnançlarınız doğrultusunda hareket etmek size iyi gelecektir.

ASLAN BURCU:

Ev, aile, yerleşimle ilgili krizli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aile kökleriniz, ebeveynleriniz ile ilgili bazı gerçekler ortaya çıkabilir, yüzleşmeler yaşanabilir. Yaşadığınız yeri değiştirme, başka yere taşınma ya da gayrimenkul alım satımı gibi konular gündeme gelebilir. Evlilik, ortaklıklar, ilişkiler konularında zorlanmalar yaşanabilir. Ortaklarınızın yada eşinizin kazançları ile ilgilenebilirsiniz.

BAŞAK BURCU:

Kardeş, kuzen, akraba ilişkilerinde gerçeklerin ortaya çıkacağı bir tutulma sizleri bekliyor. Eğitim, kısa yolculuklar, kargo, trafik gibi alanlarda kriz yönetmeyi gerektiren durumlar oluşabilir. İş hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

TERAZİ BURCU:

Maddi kazançlarınız ve harcamalarınız ile ilgili gerçeklerle yüzleşeceğiniz krizli durumlar ortaya çıkabilir. Bu dönemde gelir ve gider durumunuza uygun hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Aşk hayatınızda kısıtlandığınızı, çocuklarla ilgili konularda sorumluluklarınız arttığını gözlemleyebilirsiniz. Günlük işlerinizle ilgilenmek, spor yapmak size iyi gelebilir.

AKREP BURCU:

Sizin için oldukça önemli bir süreç. Ana motivasyonlarınız, dış görünüşününüz, dışarıdan nasıl algılandığınız ile ilgili krizli durumlar oluşabilir ve kendinizle ilgili gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu süreçte esnek olmanız, değişimi kabullenmek faydanıza olacaktır. Sanki ailenizden gereken desteği alamadığınızı düşünebilirsiniz. Hobilerinize yönelmek size iyi gelecektir.

YAY BURCU:

Ruhsal olarak aydınlanmalar yaşayabileceğiniz bir tutulma sizleri bekliyor. Kendi içinizde yaşadığınız endişe, korku gibi duygularla yüzleşebilirsiniz ve bunları şifalandırabilirsiniz. Akraba, kuzenler, kardeşlerle ilgili zorlanmalar olabilir. Sağlığınıza özellikle bağışıklık sisteminize özen göstermelisiniz. Evinizde ailenizle vakit geçirmek size iyi gelecektir.

OĞLAK BURCU:

Arkadaş çevreniz, sosyal ortamlar, gelecek planlarınızla ilgili kadersel gündemler, krizler oluşabilir. Arkadaşlarınız arasında bazı sırlar açığa çıkabilir. Kariyer gelirleri ile ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Kazançlarınız konusunda kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Maddi olarak kayıplara karşı dikkatli olmalısınız. Kısa seyahatlere çıkmak size nefes aldırabilir.

KOVA BURCU:

Toplumsal statü, meslek, kariyerle ilgili kriz yaratacak konular gündeminizde olabilir. Kariyerinize bağlı olarak yer değişimleri yaşanabilir. Evlilik yada boşanma gibi toplumsal statünüzü etkileyecek durumlar oluşabilir. Hayatınızdaki otorite kişiler, patronlarla ilgili gerçeklerin ifşası gündeme gelebilir. Kişisel sorumluluklarınızın artacağı, hayata daha ciddi bakmanız gereken ve esnek olmanız gereken zamanlardasınız.

BALIK BURCU:

Yurtdışı, yüksek öğrenim, uzak ülkelere yerleşim, çevre değişimi gibi konularda kriz yönetmenizi gerektiren olaylar yaşayabilirsiniz. Ruhsal olarak adaptasyonda zorlanabilirsiniz. İbadet, yoga, meditasyon iç huzuru bulmada yardımcı olabilir. Hayallerinize sınır çizip harekete geçerseniz, hayallerine ulaşmak adına desteklendiğiniz söylenebilir.

ASTROLOG

ÖZLEM KÜÇÜK

9-15 Mayıs arası burç yorumları

2 thoughts on “16-22 Mayıs arası burç yorumları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir