Astroloji

23-29 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

MARS KOÇ BURCUNDA- GÜNEŞ İKİZLER BURCUNDA

Bu hafta itibariyle Mars Koç burcuna geçecek. Üzerimizdeki ölü toprağını atıyoruz. O kendi halinde olma, birşey yapmaya canımızın istememe durumları artık bitiyor. Çok daha hevesli, atak olacağız. Daha çok hareketleneceğimiz bir hafta başlıyor hepimiz için. Yeni bir şeyler başlatmak için hevesimiz olacak. Tabi bu hareketlenmenin hayatımızda hangi alanlarda olacağı doğum haritalarımızda ki koç burcu yerleşimine göre değişiklik gösterecek. Ancak bu geçişle birlikte daha sabırsız, aceleci, agresif tutumlar sergileyebiliriz. Buna dikkat etmekte fayda var.
Ayrıca güneş ikizler burcuna geçiş yaptı. Tüm ikizler burcu okuyucularımızın doğum gününü kutlarım. Bu geçişle birlikte daha meraklı ve eğlenceli olacağız. Haberleşmeler, küçük dedikolar, kısa seyahatler ilgi odağımızda olabilir. Yeni bir şeyler öğrenmeye olan ihtiyacımız artabilir, kısa eğitimler alabiliriz.

Burç yorumlarınızı öncelikle yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

KOÇ BURCU:

Hayatınızın oldukça hareketleneceği günler başlıyor. Kendinizi sürekli birşeylerle ilgilenirken bulabilirsiniz. Aceleci ve sabırsız tavrınız küçük sakarlıklara sebep verebilir. Ayrıca bu dönem odağınız yakın çevrenizle iletişim halinde olmak ve kısa seyahatlere çıkmak olabilir. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

BOĞA BURCU:

Kendinizi ruhsal olarak geliştirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Ruhsal gelişim için girişimlerde bulunabilir, yaralarınızı sarabilirsiniz. Biraz daha kendi halinizde kalmak isteyebilirsiniz. İlgi odağınız ise maddi kazançlarınız üzerine olacaktır. 

İKİZLER BURCU:

Sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizin artacağı, yeni ortamlara gireceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Gelecek hedeflerinizle ilgili konularda harekete geçebilirsiniz. Kariyerden elde edilen kazançlar konusunda efor sarfetmeniz gerekebilir. Girdiğiniz ortamlarda ilgi odağı olacaksınız. Kendinizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU:

Kariyeriniz ve işinizle ilgili konular hareketleniyor. Terfi, atama gibi durumlar için efor sarfedebilirsiniz. Daha çok çalışmanız gerekebilir. Eşin ailesi ile ilgilenmeniz gereken konular gündeme gelebilir. Bu koşuşturmaların arasında kendinizle yanlız kalmak, ruhunuzu dinlemek isteyebilirsiniz. İçsel aydınlanmalar yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU:

Yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim konularında efor sarfedeceğiniz bir süreç sizi bekliyor. Pasaport, vize işlemleri, hukuksal bir meseleniz varsa bununla ilgili hareketlilik yaşayabilirsiniz. Eşinizin yakın çevresi, akrabaları ile ilgili konularda gündeme gelebilir. Sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Gelecek hedefleriniz ve kariyer gelirleriniz ilgi odağınız olacak.

BAŞAK BURCU:

Eşin yada ortaklığınız gelirleri ile ilgili konuların hareketleneceği bir dönem. Bir ameliyat gündeme gelebilir ve siz bunun için efor sarfedebilirsiniz. İlgi odağınızda mesleğiniz ve kariyeriniz olacak. Üstleriniz sizi farkedebilir ve emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU:

Eşiniz yada ortağınız ile ilgili konuların haretleneceği bir dönem. Bu dönemde özellikle iletişime dikkat etmek ve aceleci kararlar almamak en sağlıklısı olacaktır. İlgi odağınızı yüksek öğrenim, yurtdışı bağlantılı işler, uzak yolculuklar oluşturacak. Eşinizin akrabaları, yakın çevresi de yine odağınızda olacaktır. 


AKREP BURCU:

Günlük hayatınızın ritminin oldukça artacağı bir döneme giriyorsunuz. Yanınızda çalışanlarla ilgili uğraştırıcı konular gündeme gelebilir. Evcil hayvan edinebilirsiniz yada varsa onunla ilgili ilgilenmeniz gereken konular oluşabilir. Sağlığınızı ilgilendiren bir spor yada diyet programına başlayabilirsiniz. Bu dönemde estetik ameliyat gibi bir durum ilgi odağınızda olabilir.

YAY BURCU:

Aşk hayatınızın oldukça hareketleneceği bir döneme giriyorsunuz. Çocuğunuz varsa onunla ilgilenmeniz gereken konular oluşabilir yada çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Kendinize yeni bir hobi edinebilirsiniz. Borsa, kripto gibi konularda sizin uğraşmanızı gerektiren durumlar oluşabilir. Bu dönem ilgi odağınız evliliğiniz yada ortaklığınız olacaktır. Ciddi bir ilişkinizi evliliğe taşımakta gündemizinde olabilir. 

OĞLAK BURCU:

Eviniz, yuvanız, kökleriniz ile ilgili konularda aksiyonlu günler sizleri bekliyor. Belki evde bir tadilat, belki ev değiştirme, alım satım yada şehir değişikliği gibi konularla uğraşmanız gerekebilir. Anne ve babayı ilgilendiren konularda da efor sarfetmeniz gerekebilir. Bu dönemde ilgi odağınızda çalışma hayatınız olacak. İş hayatınız ve çalışma arkadaşlarınız arasında parlayacağınız bir süreç olacak. 

KOVA BURCU:

Haberleşme trafiğinizin oldukça artacağı bir dönem. Yakın çevre, komşular, akrabalarla ilgili efor sarfedeceğiniz konular gündeme gelebilir. Kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Yeni eğitimlere katılabilirsiniz. Özellikle trafikte hızlı ve aceleci olmamakta fayda var. İlgi odağınızda aşk olacak. Çocuklarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz, hobilerinize zaman ayıracağınız, hayattan zevk alacağınız bir dönem olacak. 

BALIK BURCU:

Maddi kazançlarınız için çaba sarfedeceğiniz bir zamana giriyorsunuz. Kazançlarınız artabilir ancak harcamalarınızda artabilir. Dengeyi korumanızda fayda var. İlgi odağınızda bu dönemde eviniz, yuvanız, aileniz olacak. Evinizde ailenizle birlikte olmak isteyeceksiniz. Bir ev alım satımı yada ev, yer değişimi gibi konular gündeminize gelebilir. 

ASTROLOG

ÖZLEM KÜÇÜK

One thought on “23-29 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir