AnasayfaBeslenmeKadın

Ünlü Kadınların Hamilelik Kilolarını Verme Sırrı

Birçok kadın için kilo almak her zaman sorun olmaktadır.Özellikle hamilelik sonrası alınan kiloların nasıl verileceği ile ilgi araştırmalar yapılmaya başlanır.Kadınlar her zaman fit ve sağlıklı gözükmek isterler.Bakalım ünlülüler hamilelik sonrası kilolarını nasıl veriyor.İçerisinden size uygun olduğunu düşündüğünüz bir yöntemi seçerek işe koyulmaya başlayabilirsiniz.

1. Esra Erol

bilge-anneler-esra-erol-hamilelik-kilo

Kadın programları dediğimiz de aklımıza ilk gelen sunucu, hamilelik döneminde 19 kilo almıştır.Bu kiloyu hzlıca kaybetmesinin nedenin sağlklı beslenmek ve spor yapmak olduğunu söylüyor.Spor olarak çok fazla ip atladığını ve plates yaptığını söylemeden geçmeyelim.

2. Çağla Şikel

Kilo almak konusunda hassas bir vucüda sahip olan güzel manken,hamilelik döneminde çok kilo almadı.Hayatının ilk sırasına sporu yerleştiren Çağla Şikel, fit ve alımlı görünümüyle büyük ilgi odağı olan manken her zaman sağlıklı beslenmekten yana.

3. Demet Akalın

Hamilelik döneminde en çok kiloo alan ünlülerden biri de Demet Akalın. 31 kilo ile hamileliği sonlandıran popçu,aldığı kilolardan dolayı çok fazla eleştirilmişti.Fakat sağlıklı bir beslenme ve spor ile kısa sürede güzel poçu toplam da 34 kilo vererk eski formuna ulaştı.

4. Tuba Ünsal

Tuba Ünsal hamilelik sonrası kiloları için özel bir çaba sarf etmemiş.İki çocuğuyla ilgilenmek ve devamlı hareket halinde olduğu için kilolarından kendiliğinden kurtulduğunu söylüyor.

5. Adriana Lima

Güzelliğiyle herkesin nefesini kesen Adrina Lima;iki çocuğundan sonra aldığı kiloları düzenli boks ve plates yaparak verdiğini söylüyor. Her gün düzenli boks ve ip atlama ile hızlıca fit bir vücuda sahip olunabileceğini düşünüyor.

6. Victoria Beckham

Dördüncü çocuk dünyaya getiren Victoria Beckham, doğumdan iki ay sonra eski vücut ölçüsüne kavuşmuştu. Bu sonuca ulaşmak için hamileliği boyunca sürekli yoga yapmış. Ayrıca sadece et ve meyve ağırlıklı beslenerek, sağlıklı şeyler yemeye özen göstermiş.

7. Jennifer Lopez

İkizlerine hamileliği sırasında aldığı 20 kiloyu iyi düzenlenmiş bir sistemle vermiş. Günlük 1400 kalorilik ihtiyacını 4 öğüne yaymış. Diyet sebze ve meyvelerden oluşan beslenme planında her öğün protein almaya özen göstermiş. Su dışında sıvı tüketmeyen şarkıcı ayrıca haftada 4 kere 45-75 dakika arası egzersiz yapmış.

7. Gül Gölge

Çocuklarımı uzun süre emzirdim. Bu nedenle doğumdan sonraki ilk 1,5 yıl kilo vermek için herhangi bir girişimim olmadı. Fakat beslenmeme çok dikkat ettim.

Ardından önceleri haftada beş, daha sonra da üç gün kardiyo ve pilates yaptım. Beslenme düzenimden karbonhidratı tamamen çıkardım.

8. Demet Şener

Hamileliklerimi 23 ve 20 kilo ile tamamladım. Ancak genetik olarak şanslı olduğum için bu kiloları kolaylıkla verdim. Emzirme dönemim bittikten sonra diyetisyen Selahattin Dönmez ve bir kişisel antrenörden yardım aldım.

Beslenmemde protein, karbonhidrat, süt ve süt ürünlerini düzenli olarak tükettim. Tatlıyı en aza indirdim, porsiyonlarımı küçülttüm.

Hızlı Hamile Kalmanın İlginç Yolları

2 thoughts on “Ünlü Kadınların Hamilelik Kilolarını Verme Sırrı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir