AnasayfaAstroloji

25-31 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

GÜNEŞ ASLAN BURCUNDA

Öncelikle tüm Aslan burcu okuyucularımın doğum günlerini kutlarım. Aslan burcu astrolojide çocukları, çocuk olmayı, eğlenmeyi, aşkı, yapmaktan zevk aldığımız hobilerimizi, sahnede olmayı, gösterileri, şaşalı ışıltılı olan şeyleri anlatır. 22 Temmuz günü Güneş’in Aslan burcuna geçmesi ile hepimiz hayatlarımızda daha görünür olmak isteyeceğiz. Bulunduğumuz ortamlarda parlamak isteyeceğiz. Hayattan keyif alınan konulara çekileceğiz. Çocuklarımızla eğlenceli vakitler geçireceğiz, çocuk haberleri alacağız, yaz aşkları gündemimizde olacak.

28 Temmuz günü Aslan burcunun 5 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeniay zamanında hayatlarımızda Aslan burcu temaları le ilgili yeni başlangıçlar olacak. Birçok yeni ilişki başlayacaktır ancak bu ilişkiler ahlak kurallarına aykırı, gizli saklı olabilir ve biz bunları sonradan öğrenebiliriz. Evlilik ve ortaklıklar ile ilgili gündemler oluşabilir. Ayrıca sahne ve spor dünyasından ünlüler ile ilgili haberler ya da bu konularda yeni kararlar, eğlence sektörünü ilgilendiren yeni düzenlemeler gündeme gelebilir.

Yeniay ilişkiler ve aşk hayatımız adına yeni gündemlere gebe olsa da haftanın genelinde gergin bir enerjiden bahsedilebilir. Ciddi münakaşalar, kavgalar ve kazalara karşı dikkatli olmak gerekli. Ne söylediğimize dikkat etmeliyiz. Zira ilişkiler biranda kopma noktasına gelebilir. Dünya genelinde üretim ve para konularında ani dalgalanmalar söz konusu olabilir.

KOÇ BURCU:

Bu hafta gerçekleşecek yeniayile birlikte yeni aşklar, birliktelikler söz konusu olabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler çocuk haberi alabilir. Yeni bir spora başlayabilir yada hobilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

BOĞA BURCU:

Bu hafta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte eviniz, yuvanız sizin için önemli olacak. Ailecek eğleneceğiniz, keyifli vakit geçireceğiniz aktiviteler planlayabilirsiniz. Evinizde yeni bazı değişimlere gidebilirsiniz, yeni eşyalar alabilirsiniz, hatta yeni bir ev satın alabilirsiniz. 

İKİZLER BURCU:

Bu hafta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte yakın çevrenizde parlayacaksınız. Kardeş, kuzen, akraba, komşularla birlikte keyifli, eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni bir eğitim alabilir, kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU:

Bu hafta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte yeni para kazanma yöntemleri bulabilirsiniz. Bir yeteneğinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kendi değerinizi artıracak yeni yöntemler keşfedebilirsiniz.

ASLAN BURCU:

Bu hafta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte tüm odağınız kendinizde olacak. İmajınızı yenileyebilirsiniz. Kendinizi gösterebileceğiniz yeni ortamlara, davetlere katılabilirsiniz. Çeşitli organizasyonlar planlayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU:

Bu hafta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte ruhsal dünyanıza yönelecek yeni yollar geliştirebilirsiniz. Meditasyon, şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Kendi kendiliğinize kalabileceğiniz yerlerde bulunabilirsiniz.

TERAZİ BURCU:

Bu hafta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte sosyal çevrenizde yeni gelişmeler yaşanabilir. Çeşitli davetlere katılabilir, organizasyonlar içinde görev alabilirsiniz. Kariyerden elde ettiğiniz gelirleriniz konusunda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

AKREP BURCU:

Bu hafta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte kariyer hayatınızla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir kariyer için adımlar atabilirsiniz. Toplum önündeki statünüzle ilgili gelişmeler olabilir. Yeni bir iş, evlilik gibi konular gündeminize gelebilir.

YAY BURCU:

Bu hafta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte yurtdışı bağlantılı işlerinizde, eğitim hayatınızda yeni bir gündem oluşabilir. Yeni sosyal medya hesabı açabilirsiniz. Yurtdışına gidebilirsiniz. Davanız varsa çözümü ile ilgili yeni yaklaşımlar geliştirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU:

Bu hafta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte ortaklı işlerinizden yeni gelirler elde edebilirsiniz. Miras, nafaka gibi gündemlerde gelişmeler olabilir. Yeni bir kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kendinizde dönüşüm yaratacak estetik operasyon gibi gündemleriniz olabilir.

KOVA BURCU:

Bu hafta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte yeni bir ortaklık gündeminize gelebilir. Yeni bir iş kurabilirsiniz ya da evlilik söz konusu olabilir. Evli iseniz eşiniz ile birlikte evliliğinizi güzelleştirmek adına yeni adımlar atabilirsiniz.

BALIK BURCU:

Bu hafta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte kendinize yeni bir hayat rutini edinebilirsiniz. Spora başlamak, diyet yapmak gibi gündemleriniz olabilir. Birlikte çalıştığınız kişiler ile eğlenerek çalışacağınız, ekip arkadaşlarınız arasında parlayacağınız bir süreç sizi bekliyor.

Yazarın diğer makaleleri

ASTROLOG

ÖZLEM KÜÇÜK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir